Beran

9. října 2006 v 15:49 | Hanys |  Znamení zvěrokruhu
Beran (lat. Aries)

Slunce v něm začíná svou dráhu při jarní rovnodennosti a to je 20. nebo 21. března a pohybuje se v něm do 19. nebo 2O. dubna.
Beran je znamení:
jarní, ohnivé, základní, elektrické, kladné, severní, rovnodenostní. Dává podněty, rozhodnost, aktivnost, impulzy.
Povaha
Člověk nezávislý, dynamický, odvážný, vůdcovský, ušlechtilý, neúnavný, rozhodný, aktivní, vitální, upřímný, iniciativní, inspirativní a nadšený. Je si jistý svým úspěchem. Nebere v potaz možné překážky. Může být ale i značně arogantní, prchlivý, netrpělivý, sobecký, impulsivní či drsný. V životě obvykle postupuje bezohledně. Jeho život provázejí nesnáze plynoucí z ukvapenosti. Manželství nebývá příliš harmonické, od svého partnera vyžaduje poslušnost. Mívá mnoho nepřátel a sporů, do nichž se zaplete vlastní vinou. Je to rozený dobyvatel a dobrodruh. Uplatnění nachází v armádě, policii, jako sportovec, výzkumný pracovník, řemeslník (zpracování kovu), chirurg nebo umělec (herec). Ctižádost, pýcha, sebevědomí, odvaha, podnikavost, energie, nadšení, vedoucí typ. Silný intelekt, vnímavost a citlivost, netrpělivost a hádavost, přehánění , panovačnost, sebepřeceňování, fanatismus, tvrdohlavost. Odolnost, vitalita.
vládce Mars - rychlý, rozhodný, přímý, bojovný, odvážný, soutěživý, dokáže se prosadit, nezávislost, mužská část sexuální energie
při poškození Marse - popudlivost, prchlivost, vzteklý, hněvivý, agresívnost, netolerantnost a netaktnost.

tělo - hlava, nos, uši, oči

Povolání
Rychlý postup, velké překážky.

Číslice
7

Den
úterý

Barva
červená
Při tvorbě tohoto článku jsem čerpal ze stránky www.nostradamus.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.