Váhy

9. října 2006 v 15:59 | Hanys |  Znamení zvěrokruhu
Váhy (lat. Libra)
Slunce je ozáří při podzimní rovnodennosti 22.nebo 23. září a pobývá v nich do 23. nebo 24. října.
Váhy jsou znamení:
Znmení vzdušné, základní, jižní, kladné, elektrické, dlouhého vzestupu, jednoduché, lidské, násilné. S ohledem na člověka sangvinické.
vládce Venuše - citovost, estetika, přátelství, společné sdílení hodnot, krása, schopnost milovat, láska, harmonie, umění, přátelství a spoluráce
při poškození Venuše - smyslnost, povrchnost, požitkářství, neřest.

Povaha.
Člověk diplomatický, nestranný, přizpůsobivý, čestný, citlivý. Je to mistr v hledání kompromisů. Má vybrané a jemné chování a lásku k umění. Miluje pořádek a spravedlnost. Při špatném postavení planet však může být i nerozhodný, náladový, pohodlný, apatický, nedbalý a oportunistický. Ve společnosti se prosazuje spíše v roli soudce a usmiřovatele nežli v roli vůdce. Člověk pohybující se na pomezí teorie a praxe. Je snadno ovlivnitelný lichocením. Manželství Vah bývá poměrně šťastné, občas je však narušováno jinými přátelskými či milostnými styky. K jmění se obvykle dopracuje poměrně snadno. Uplatnění nachází na poli politickém, diplomatickém či v justici, úspěchu však může dosáhnout i jako umělec, módní návrhář či šperkař.
Tělo.
bedra, ledviny

Vliv osudový.
Všeobecný vliv na lásku, manželství, spojenectví, veřejné nepřátele, spory civilní, veřejné postavení, zralý věk a dědečka. Štěstí, dědictví, oblíbenost, cesty do ciziny, nesoulad v manželství a v rodině otcovské, překážky a starosti.

Vzhled těla.
Všeobecně příjemný typ zvláště u ženy.

Povaha
Smysl pro soulad a pořádek, veselý, nadějný, laskavý, družný, přizpůsobivý, dobrého intelektu, nestálý, požitkumilovný, málo energie a sebedůvěry. Sklony k sebepřeceňování, snadno přístupný vlivům a proto nerozumné činy. Značná vitalita.

Povolání
Štastné náhody zde hrají značnou roli.

Číslice
8

Den
pátek

Barva
světle zelená a světle modrá.
Při tvorbě tohoto článku jsem čerpal ze stránky www.nostradamus.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.