Vodnář

9. října 2006 v 16:06 | Hanys |  Znamení zvěrokruhu
Vodnář (lat. Aquarius)
Slunce ho zahřívá od 20. nebo 21. ledna do 18. nebo 19. února.
Vodnář je znamení:
Znamení vzdušné, pevné, jižní, kladné. S ohledem na člověka znamení sangvinické. vládce Uran - inspirace, svéráznost, osvobezení, volnost, pokrok, vnuknutí, intiuce, nekonvenční, tvořivý a orginální, nezávislý, změny a proměny
poškozený Uran - výstřednost, anarchie, nevypočítatelné reakce, netolerantnost
Tělo
holeně, lýtka

Povaha
Člověk humanistický, tolerantní, nesobecký, altruistický, družný, intuitivní, hluboký, nekonvenční, originální, vynalézavý, nezávislý, optimistický, se smyslem pro společenství a se zaměřením na budoucnost. Při špatném postavení planet však může být fanatický, dogmatický, výstřední, nepraktický, nezodpovědný, rebelantský, s nedostatkem smyslu pro skutečnost. Vodnář nezištně podporuje své přátele, jeho osud však bývá pohnutý a chaotický, manželství poměrně dobré. Nálady kolísají mezi optimismem a pesimismem. Může být vůdcem, ale vždy taktním a přizpůsobivým. Vnějškový klid zastírají často mohutné vášně, které jsou však dobře ovládány. K vzestupu dochází vlastní prací. Během života pocítí mnoho osudových ran, které však snáší s nadhledem filozofa. Pro svou svobodomyslnost mívá rozpory s nadřízenými i v rodině. Finanční situace bývá kolísavá, v pravý čas se však vždy dostaví pomoc. Bývá to člověk s vypilovanou kulturou slova. Rád pracuje v týmu, pokud pracuje sám, pak nejraději na projektech, které přinesou prospěch celému lidstvu. Vyniká ve všech intelektuálních aktivitách, ve vědě, politice, literatuře, může být vynálezcem, psychologem, hudebníkem či hercem. Idealizmus, láska k lidem, stálost, jistota, laskavost, ušlechtilost, klid, věrnost, nadšení pro pokrok, sklon k záhadnému, silné hmotné zájmy, rozmarnost, někdy vnitřní rozpolcenost.

Vliv osudový:
Analogie XI. domu - vliv na úspěchy, splnění přání, přátelství, protekci, matčin majetek. Přízeň druhých, odkazy, blahobyt, velké krize, překážky, nebezpečí ztrát.

Vzhled těla
Střední, souměrná postava, všeobecně příjemné, zvláště jde-li o ženu.

Povolání
Taková, který vyžadují studia a velké přípravy.

Barva
Fialová

Den
Sobota

Číslo
2
Při tvorbě tohoto článku jsem čerpal ze stránky www.nostradamus.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.