Duben 2007

Praktická magie - Základní kniha magického umění

14. dubna 2007 v 22:09 | Hanys |  Knihy
Kniha: Autor: Draja Mickaharic
Rok vydání: 28.11.2001
Stran: 163
Popis:
Opravdu velmi dobrá kniha, která dokáže člověka připravit na magickou praxi. Jedniné co se musí dodržovat jsou postupy a musíte mít trpělivost. Tuto knihu bych opravdu doporučil všem, kteří se chtějí zabývat magií, protože tato kniha je velice dobrým průvodcem.
MOJE HODNOCENÍ DŮVĚRYHODNOSTI: *****

Cvičení koncentrace

3. dubna 2007 v 10:27 | Hanys |  Magie
catalog Prohlédněte si jakýkoli obyčejný předmět - stačí obyčejná tužka. Snažte se zaregistrovat a zapamatovat si co nejvíce detajlů o pozorovaném předmětu. Pak jej odložte a vypište si na kus papíru všechny podrobnosti, které vám utkvěly v paměti. Pak předmět zpaměti popište.
catalog Nyní si předmět znmovu prohlédněte a hledejte nové detaily. Odložte jej stranou a znovu si zapište všechny nové podrobnosti, které jste objevili.
catalog Nakonec zavřete oči a v relaxovém stavu si předmět vizualizujte svým duševním zrakem. Nahlížejte předmět svou myslí, jako byste ho pozorovali ve fyzickém stavu a vizualizujte si všechny detaily, které jste na něm zaznamenali. Uchovejte v sobě tuto představu co nejdéle a obohaťte ji o všechny podrobnosti, kterých jste si na předmětu všimli.