Listopad 2007

Temnota

17. listopadu 2007 v 13:29 Nejlepší stránky
Temnota Gothic shop
Slovenský internetový obchod. Mají docela dobré ceny a docela velký výběr všeho možného ve stylu gothic. A mají tam i takové drobnosti, které jinde nenajdete a dokáží opravdu potěšit. :-)

Magické dřevo

3. listopadu 2007 v 14:00 Rady
Tento článek jsem přeložil z jedněch anglických stránek. Není to nic moc, protože nejsem v angličitině kdo ví jak dobrý, ale doufám, že moje snaha byla aspoň k něčemu. Text jsem trochu upravil a nesrozumitelné věty jsem zde nedával, ale nebyly moc důležité. Pokud si chcete přečíst originál, tak můžete TADY. Tento článek byl speciálně tvořen pro magické hůlky, ale myslím si, že by se toto dřevo dalo použít i na více, různých pomůcek k magii.
MAGICKÉ DŘEVO
Je mnoho rozmanitých druhů dřeva, které se dá použít k výrobě magických pomůcek. Jako se vším, jsou i tady rozdílné názory když jde o to, jaké dřevo je to pravé, které použít. Dolů jsem napsal zkušenosti s různými dřevy.
catalog EBEN
Ebenové dřevo je mé oblíbené. Mám rozhodně rád čerň tohoto dřeva, jeho těžkost a energii. Eben byl pro mě zesilovač. Je smutné, že toto dřevo je tak drahé a tak těžko se shání.
catalog TIS
Tisové dřevo je velmi zajímavé a paradoxní. Je rozhodně překrásné, hladké a zlaté barvys ohromnými letokruhy. Byl spojený se smrtí a znovuzrozením, magií a runami. Tento překrásný strom a jeho dřevo je zasvěcené bohyni Hekaté a je velmi vhodným dřevem na práce týkající se právě této bohyně.
catalog VRBA
Co mohu říct o vrbě? Je to dřevo pro měsíční magii, podporování psychické energie a k zasvěcení. Tento strom miluje vodu a nástroj z něj vyrobený pomáhá vytvořit přání které přináší pravdu.
catalog KRVAVÉ DŘEVO
Krvavé dřevo je dřevo chladné, temné a půvabné Představuje život a je řečený prostředek hojení. Někdo se domnívá, že krvavé dřevo odhalí tajemství pradávných světů, protože ti dobře pomáhá příjmout rozum tohoto vědění. Krvavé dřevo je velmi mocné dřevo.
catalog PURPUROVÉ SRDCE
Kestra vždy miluje purpur a purpurové srdce je naprosto úžasné dřevo, které má poutavou energii a magické vlastnosti, které se zdají trošku odlišné každému, který se ho dotkne. Narozdíl někteří si myslí, že by jste neměli strpět, aby se někdo jiný dotýkal tvých rituálních pomůcek. Kestra si myslí, že nedokážete zbavit vlastní pomůcky nějaké jiné energie, možná by ses měl nejdříve s ním naučit pracovat. Každý kdo se dotkne Kestrovy hůlky z purpurového srdce může cítit různé typy energií, takže si půjdeš koupit jednu svou vlastní. :-)
catalog TŘEŠEŇ
Nábytek na bohoslužby je vyráběn z třešně. Třešeň obsahuje energii přání a pravdy. Zesílí tvůj záměr vytvářet magii a pomůcky při kouzlech obnovy a přitažlivosti. Je také dobré při hledání kouzel. Kestra ho někdy užívá při pokusu najít, kde ztratila svůj rozum. Doposud nebyla úspěšná. :-)
catalog OLŠE
Olše ti pomáhá vytvořit vešteckou energii. Je to strom ohně a dřevo čarodějnic. Olše také naznačuje ochranu.
catalog DUB
Zasvěcený druidům, dub je mužské dřevo, ideální pro nástroje k vyvolávání boha. Dub je pro moudrost, moc, vytrvalost, sílu a ochranu. Síla dubů je často používána k zvýšení síly, pozornosti a odolnosti užívaných kouzel.
catalog JASAN
Jasan je dřevo rovnováhy včetně obou elementů - země a voda. Nástroje vyrobené z jasanu jsou vhodné pro vodní nebo mořské kouzla, věštbu, prorokování nebo věštecké funkce. Jasan je řečený otec stromů a říká se, že obsahuje speciální ochranné duchy, kteří vstřebávají nemoci.